Zapraszamy do składania deklaracji online

Szanowni Pacjenci,

cieszymy się ogromnie, że darzą Państwo naszą Przychodnię zainteresowaniem i zaufaniem. Szczególnie teraz, w okresie pandemii, otrzymujemy wiele pytań, w jaki sposób mogą Państwo złożyć deklarację wyboru lekarza POZ, pielęgniarki oraz położnej.

Oprócz osobistej wizyty w przychodni i złożenia formularza w wersji papierowej, istnieje inne, elektroniczne, bezpieczne rozwiązanie, mianowicie złożenie deklaracji online za pośrednictwem Internetowego Konta Pacjenta. Aby skorzystać z tego rozwiązania, wystarczy zalogować się na swoje Internetowe Konto Pacjenta (niezbędne jest do tego posiadanie profilu zaufanego lub e-dowodu) na komputerze bądź zainstalować na tablecie lub telefonie specjalną aplikację „Moje IKP”.

Szczegółowe instrukcje założenia konta w aplikacji oraz składania deklaracji można znaleźć na stronie: https://pacjent.gov.pl/aktualnosc/wybor-lekarza-pielegniarki-poloznej-poz

Akceptacja złożonej deklaracji nie powinna trwać dłużej niż 7 dni.

Przypominamy także, że lekarza POZ, pielęgniarkę oraz położną mogą Państwo bezpłatnie zmienić dwa razy w roku kalendarzowym. Zapraszamy do składania deklaracji – będzie nam bardzo miło, jeśli będą Państwo z nami!