Nowoczesna Przychodnia w Ursusie

Jesteśmy jedną z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych placówek medycznych na terenie dzielnicy Ursus. W naszej Przychodni czeka na Państwa ponad 20 nowoczesnych gabinetów specjalistycznych oferujących profilaktykę, diagnostykę i leczenie na najwyższym poziomie. Jako jedyna placówka na terenie dzielnicy posiadamy densytometr – urządzenie służące do pomiaru gęstości kości, a dzięki kontraktowi z Narodowym Funduszem Zdrowia konsultacje w naszej Poradni Osteoporozy są bezpłatne. Dysponujemy także trzema wysokiej klasy aparatami USG, cyfrowym rentgenem, nowoczesnymi laserami dermatologicznymi i innym sprzętem umożliwiającym szybką, nowoczesną i pewną diagnostykę i leczenie. Naszą misją jest "Primum non nocere" czyli "po pierwsze nie szkodzić" - naczelna zasada medycyny. Jako placówka, dokładamy każdego dnia wszelkich starań, aby pomóc pacjentowi. Leczymy i diagnozujemy w sposób bezpieczny w oparciu o aktualne standardy polskich i zagranicznych towarzystw naukowych.

Uważnie śledzimy medyczne innowacje i wprowadzamy je do naszej oferty. W ostatnim czasie dodaliśmy usługi z zakresu medycyny estetycznej realizowane przez lekarza medycyny estetycznej oraz usługę redukcji blizny po cięciu cesarskim kolagenem realizowaną przez naszego ginekologa.

Jako placówka jesteśmy również ośrodkiem akredytowanym dla lekarzy prowadzących specjalizację z medycyny rodzinnej.

Co więcej, od 1.11.2023 roku otrzymaliśmy kontrakt z NFZ na realizację opieki koordynowanej w POZ w ścieżce kardiologicznej i diabetologicznej, dzięki której pacjenci kwalifikujący się do opieki, zostaną do niej włączeni. Opieka lekarza POZ, możliwość zlecenia potrzebnych do dalszej diagnostyki i ewentualnego leczenia badań i konsultacji to tylko niektóre z zalet opieki koordynowanej.

Godziny otwarcia:

Przychodnia jest czynna od poniedziałku do piątku
w godzinach:
8:00-18:00 - POZ
8.00-20.00 - Usługi komercyjne

Punkt Pobrań:

Od poniedziałku do piątku w godzinach:
8:00 - 11:00 - POZ + komercja
11:00 - 12:00 - Poradnia Leczenia Osteoporozy

Rejestracja ogólna:

+48 459 595 395

Gabinet Zabiegowy:

Od poniedziałku do piątku w godzinach:
13.00-18.00 - EKG, zastrzyki, holtery, próby wysiłkowe, realizacja programów profilaktycznych POZ i in.

Poradnia Dzieci Zdrowych i Punkt Szczepień:

Od poniedziałku do piątku w godzinach:
8.00-15.00.

Profilaktyka - Gabinet Pielęgniarki

Ostatnia środa miesiąca w godzinach 13.00-15.00. Obowiązują zapisy.

Formularz kontaktowy

Viamed
Viamed
Viamed
Viamed