ViaMed – nowoczesna placówka medyczna

O nas

Jesteśmy jedną z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych placówek medycznych na terenie dzielnicy Ursus. W naszej przychodni czeka na Państwa ponad 20 nowoczesnych gabinetów specjalistycznych, oferujących diagnostykę i leczenie na najwyższym poziomie. Jako jedyna placówka na terenie dzielnicy posiadamy densytometr – urządzenie służące do pomiaru gęstości kości, a dzięki kontraktowi z Narodowym Funduszem Zdrowia nasza Poradnia Osteoporozy jest całkowicie bezpłatna. Dysponujemy także dwoma wysokiej klasy aparatami USG, cyfrowym rentgenem, nowoczesnymi laserami dermatologicznymi i innym sprzętem umożliwiającym szybką, nowoczesną i bezproblemową diagnostykę i leczenie.

Uważnie śledzimy medyczne innowacje i wprowadzamy je do naszej oferty. Wykonujemy również drobne zabiegi z zakresu chirurgii dermatologicznej, proktologicznej, urologicznej i ogólnej.


Chcesz sprawdzić naszą pełną ofertę? Zadzwoń lub przyjdź i umów się na wizytę!
Przychodnia mieści się niedaleko stacji PKP Ursus, przy ulicy Wiosny Ludów 69. Nasza placówka pracuje od poniedziałku do piątku, obecnie (w czasie trwania epidemii COVID-19) w godzinach 8.00-18.00. Zapraszamy!