Poradnia Okulistyczna Warszawa

Poszukujesz nowoczesnej przychodni okulistycznej? Warszawa Ursus i sąsiadujące dzielnice to ViaMed. U nas znajdziesz pomoc związaną z narządem wzroku. Zajmujemy się zarówno rozpoznawaniem, jak i leczeniem wad i chorób wzroku. Oznacza to, że z naszych badań okulistycznych Ursus z powodzeniem korzystać mogą zarówno pacjenci ze zdiagnozowanymi już chorobami oczu i szeroko rozumianymi wadami wzroku, jak i ci, którzy dopiero dostrzegli u siebie pierwsze niepokojące objawy lub też pragną w należyty sposób zadbać o swój wzrok, a co za tym idzie - komfort i jakość życia. W naszej poradni okulistycznej Warszawa jest to jak najbardziej możliwe - wystarczy skorzystać z fachowej pomocy naszych specjalistów. Zapraszamy na konsultacje i badania okulistyczne.

W jakich przypadkach wskazane są odwiedziny w gabinecie u okulisty?

 • Zauważalne pogorszenie ostrości wzroku i jakości widzenia, zarówno z bliska, jak i z oddali czy też w godzinach wieczornych,
 • Bóle, uczucie ucisku w gałce ocznej, częste migrenowe bóle głowy,
 • Uczucie podrażnienia i suchości oczu,
 • Zaczerwienienie spojówek, świąd i pieczenie pod powiekami,
 • Nadwrażliwość na światło,
 • Częsta potrzeba mrugania oczami lub zaciskania powiek,
 • Ciemne punkciki, które pojawiają się w polu widzenia,
 • Dziedziczne obciążenie chorobami oczu, takimi jak jaskra,
 • Choroby układu krążenia, cukrzyca, stwardnienie rozsiane,
 • Regularne przyjmowanie leków, które mogą uszkodzić nerw wzrokowy,
 • Praca przy komputerze, częste korzystanie z urządzeń mobilnych (tablety, smartfony), praca w bardzo jasno oświetlonych silnym sztucznym światłem pomieszczeniach.

Diagnostyka okulistyczna Ursus

Wiedza i doświadczenie naszych lekarzy okulistów w połączeniu z nowoczesnym sprzętem zapewniają dokładną diagnostykę okulistyczną, a co za tym idzie skrupulatną i szczegółową diagnozę problemów związanych z narządem wzroku. Podczas konsultacji lekarz okulista przeprowadza zarówno tradycyjne, jak i komputerowe badanie wzroku. Przede wszystkim są to: badanie ostrości widzenia i pomiar ciśnienia śródgałkowego. Następnie ocenia stan gałki ocznej, powiek i spojówek. W razie konieczności diagnostyka jest uzupełniana np. o badanie dna oka. Lekarz pomaga również w doborze szkieł korekcyjnych, jeśli jest taka potrzeba. Specjaliści z zakresu okulistyki w naszej przychodni okulistycznej Warszawa specjalizują się więc w diagnostyce i leczeniu chorób oczu np. leczenie jaskry czy leczenie zaćmy. Przypomnijmy jeszcze, że choroby oczu można leczyć zarówno zachowawczo, jak i operacyjnie - wyznacznikiem będzie tu rodzaj schorzenia. Mowa tu przede wszystkim o korygowaniu wad wzroku w tym m.in. krótkowzroczność, nadwzroczność, astygmatyzm czy starowzroczność. Z kolei z leczeniem chorób oczu w zdecydowanej większości przypadków wiąże się z dobraniem właściwych szkieł korekcyjnych. Warto pamiętać jednocześnie o tym, że wszelkimi problemami, schorzeniami i leczeniem wady wzroku u dzieci zajmuje się okulista dziecięcy.

Wady wzroku nie mają przed nami tajemnic

Zapraszamy do odwiedzania naszego gabinetu zarówno w celu konsultacji okulistycznej, jak i w przypadku potrzeby uzyskania szybkiej pomocy, np. w przypadku zapalenia spojówek, gradówki, odczynów alergicznych, ciała obcego w oku. Częstymi przypadłościami, z którymi zgłaszają się pacjenci do naszej przychodni okulistycznej Warszawa, są: zespół suchego oka objawiający się niedostatecznym nawilżeniem oka przez film łzowy czy szeroko rozumiane choroby spojówek. Na szczególną uwagę zasługuje również fakt, iż profilaktyczne badanie wzroku powinno być przeprowadzane nie rzadziej niż raz na dwa lata. Z kolei u osób ze stwierdzoną chorobą oczu - minimum raz w roku. Nasi okuliści Warszawa po wykonaniu podstawowego badania wzroku są w stanie zlecić niezbędne badania diagnostyczne. Wszystkie działania opierają się przede wszystkim na kompleksowej wiedzy, a także wieloletniemu doświadczeniu w niesieniu pomocy pacjentom z problemami wzroku. Nie zwlekaj i zadbaj o swoje zdrowie i komfort życia, korzystając z pomocy naszych okulistów. Warszawa jest miastem, w którym od dłuższego czasu pomagamy prawidłowo zadbać o narząd wzroku.

Problemy z widzeniem i schorzenia oczu? Z pomocą przyjdzie okulista Warszawa

Warto zauważyć, że schorzenia oczu, a także wszelkiego rodzaju wady wzroku mogą skutecznie utrudniać wykonywanie podstawowych czynności, kontakty z bliskimi, co jednoznacznie wpływa na ogólny stan i samopoczucie pacjentów. To właśnie dlatego warto odpowiednio wcześnie pomyśleć o swoim stanie zdrowia i udać się do właściwej kliniki okulistycznej w Warszawie. Tylko tym sposobem pacjenci mogą mieć pewność, że ich problemem zajmie się wykwalifikowany specjalista z odpowiednim doświadczeniem zawodowym. Nasza poradnia okulistyczna Warszawa zapewnia kompleksową pomoc i wsparcie - od pierwszej wizyty aż do momentu wizyt kontrolnych. Nasi klienci mogą liczyć na najwyższą jakość obsługi i rzetelne oraz rzeczowe wsparcie na każdym etapie.

Kompleksowe leczenie wad wzroku i nie tylko

ViaMed to nowoczesna klinika okulistyczna w Warszawie, która na każdym kroku rozszerza zakres leczenia - wszystko po to, aby w maksymalnym stopniu móc pomagać pacjentom z różnorodnymi problemami zdrowotnymi. Fachowa pomoc, jaką zapewniają nasi okuliści Warszawa Ursus, pozwala na wdrożenie skutecznego leczenia niezbędnego do poprawy jakości życia odwiedzających nas pacjentów. Ponadto w klinice okulistyki ViaMed pacjenci mogą liczyć na indywidualne podejście specjalistów w pełni dopasowane do problemu. Na co dzień nosisz soczewki kontaktowe, ale mimo to widzenie nie jest wystarczające? Doskwierają Ci problemy narządu wzroku? Odwiedź nasze centrum medyczne i daj sobie pomóc. Zapraszamy!

Cennik >>

Godziny otwarcia:

Przychodnia jest czynna od poniedziałku do piątku
w godzinach:
8:00-18:00 - POZ
8.00-20.00 - Usługi komercyjne

Punkt Pobrań:

Od poniedziałku do piątku w godzinach:
8:00 - 11:00 - POZ + komercja
11:00 - 12:00 - Poradnia Leczenia Osteoporozy

Rejestracja ogólna:

+48 459 595 395

Gabinet Zabiegowy:

Od poniedziałku do piątku w godzinach:
13.00-18.00 - EKG, zastrzyki, holtery, próby wysiłkowe, realizacja programów profilaktycznych POZ i in.

Poradnia Dzieci Zdrowych i Punkt Szczepień:

Od poniedziałku do piątku w godzinach:
8.00-15.00.

Profilaktyka - Gabinet Pielęgniarki

Ostatnia środa miesiąca w godzinach 13.00-15.00. Obowiązują zapisy.

Formularz kontaktowy

Viamed
Viamed
Viamed
Viamed