Poradnia Ginekologiczna

Oferujemy diagnostykę i leczenie z zakresu ginekologii, a zakres naszych usług zawiera m.in. konsultacje lekarskie, USG prenatalne, badania cytologiczne, kolposkopię czy też badanie prenatalne, w tym test PAPP-A. Wykonujemy również badania w kierunku HPV jako udowodnionego czynnika ryzyka raka szyjki macicy. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, m.in. aparatami USG firm GE, Mindray i Samsung, a nasz doświadczony personel zapewnia pacjentkom fachową opiekę. Świadczymy również usługi z zakresu ginekologii dziecięcej.

Badania prenatalnemają na celu dostarczenie informacji przyszłym rodzicom na temat zdrowia ich dziecka, zanim się jeszcze urodzi. Do badań tych zaliczamy badania nieinwazyjne które to badania w żaden sposób nie narażają życia i zdrowia płodu jak badanie ultrasonograficzne (USG), test PAPP-A, także Nifty, Harmony oraz już bardziej skomplikowaną inwazyjną diagnostykę prenatalną.

Badanie ultrasonograficzne: Po 11. tygodniu ciąży badanie ultrasonograficzne wykonuje się przez powłoki brzuszne, natomiast zdarza się, iż konieczne jest wykonanie tego badania także przez pochwę. by łatwiej uwidocznić pewne struktury u dziecka. Badanie jest w pełni bezpieczne, bezbolesne i trwa około  kilkunastu minut. Pacjentka nie musi być specjalnie przygotowana do tego badania.

Test PAPP-A: badanie krwi z oceną stężenia w osoczu białka PAPP-A oraz wolnej podjednostki β-hCG, czyli tzw. test podwójny. Do badania nie trzeba się specjalnie przygotowywać, krew nie musi być pobierana na czczo. Zazwyczaj tego samego dnia wykonywane jest badanie USG ciąży.

Celem wszystkich badań jest przede wszystkim wykluczenie wad płodu, zarówno genetycznych, jak i rozwojowych, by uspokoić przyszłych rodziców, że ich dziecko jest zdrowe (a nie dać możliwość usunięcia ciąży, jak niektórym się wydaje).

Kolposkopia: jedna z metod endoskopowych wykorzystywanych w diagnostyce ginekologicznej, pozwala wykryć przedkliniczne postaci raka szyjki macicy. Badanie kolposkopowe nie wymaga znieczulenia, jest ono zupełnie bezbolesne, a wynik otrzymuje się w ciągu zaledwie kilku minut.

Cennik >>

Godziny otwarcia:

Przychodnia jest czynna od poniedziałku do piątku
w godzinach:
8:00-18:00 - POZ
8.00-20.00 - Usługi komercyjne

Punkt Pobrań:

Od poniedziałku do piątku w godzinach:
8:00 - 11:00 - POZ + komercja
11:00 - 12:00 - Poradnia Leczenia Osteoporozy

Rejestracja ogólna:

+48 459 595 395

Gabinet Zabiegowy:

Od poniedziałku do piątku w godzinach:
13.00-18.00 - EKG, zastrzyki, holtery, próby wysiłkowe, realizacja programów profilaktycznych POZ i in.

Poradnia Dzieci Zdrowych i Punkt Szczepień:

Od poniedziałku do piątku w godzinach:
8.00-15.00.

Profilaktyka - Gabinet Pielęgniarki

Ostatnia środa miesiąca w godzinach 13.00-15.00. Obowiązują zapisy.

Formularz kontaktowy

Viamed
Viamed
Viamed
Viamed