Szczepienia przeciwko COVID-19 - zaszczep się z nami!

Nieustannie zachęcamy Państwa do zaszczepienia się w naszej placówce przeciwko COVID-19. Zapisów na szczepienia dokonujemy pod numerem telefonu 735 008 497. Zapraszamy zarówno dorosłych, jak i dzieci z opiekunami, zgodnie z aktualnymi wytycznymi Narodowego Programu Szczepień.

Przystępne, krótkie terminy, życzliwa i fachowa obsługa, wykwalifikowana kadra medyczna oraz indywidualne podejście do pacjenta – to nasze atuty. W naszej przychodni nie tylko łatwo znajdą Państwo dogodny i szybki termin, ale również sama procedura szczepień zostanie przeprowadzona bardzo sprawnie.

szczepienia przeciwko koronawirusowi
Zadzwoń do nas i umów się na szczepienie!

735 008 497

Zapraszamy nie tylko osoby, które jeszcze nie rozpoczęły szczepień, ale również te, które potrzebują podania drugiej dawki w celu dokończenia cyklu szczepień. Obecnie szczepimy preparatem Comirnaty firmy Pfizer oraz szczepionką firmy Astra Zeneca.

Serdecznie zachęcamy do udziału w Narodowym Programie Szczepień i skorzystania ze szczepienia w naszej przychodni. Jest ono dla pacjenta bezpłatne i całkowicie dobrowolne, a ponadto skuteczne, bezpieczne i w zasadzie bezbolesne. Szczepiąc się, chronisz także te osoby, które ze względów zdrowotnych szczepić się nie mogą. Im liczniejsze będzie bowiem grono zaszczepionych osób, tym większa szansa na wypracowanie odporności zbiorowej i kontrolę nad transmisją koronawirusa SARS-CoV-2. Dopiero wtedy powszechny program szczepień będzie skuteczny, gdy każdy z nas będzie miał w nim swój udział!

Zapraszamy do zgłoszeń i będziemy z Państwem w kontakcie.