Nowość – Poradnia Leczenia Zespołu Stopy Cukrzycowej i Ran Przewlekłych

Zapraszamy do nowo otwartej Poradni Leczenia Zespołu Stopy Cukrzycowej i Ran Przewlekłych. Zespół Stopy Cukrzycowej to jedno z najgroźniejszych późnych powikłań źle kontrolowanej lub nieleczonej cukrzycy, które może doprowadzić nawet do amputacji kończyny.

W Poradni Leczenia Stopy Cukrzycowej leczymy i opatrujemy nawet bardzo zaawansowane zmiany, owrzodzenia i trudno gojące się rany. Mogą Państwo także skontrolować stan stóp, dowiedzieć się, jak je pielęgnować i jak zapobiegać Zespołowi Stopy Cukrzycowej. Oferujemy także wizyty domowe na terenie Warszawy – dotyczy to osób, które nie mogą poruszać się samodzielnie.

W Poradni leczymy także rany przewlekłe stóp i kończyn niemające związku z cukrzycą. Także osoby, które nie cierpią na cukrzycę, ale zauważyły problemy ze stopami, otrzymają u nas poradę i pomoc.W Poradni Leczenia Zespołu Poradni Leczenia Zespołu Stopy Cukrzycowej i Ran Przewlekłych Pacjentów przyjmują dr Tomasz Głażewski oraz pielęgniarka Beata Falkiewicz. Więcej o Poradni przeczytają Państwo w zakładce usługi