Medycyna Estetyczna

Zabiegi odmładzające na jesień:

Wygładzanie zmarszczek za pomocą toksyny botulinowej - redukcja zmarszczek poprzecznych czoła, lwiej bruzdy czy zmarszczek kącika oka - są to najczęściej wykonywane zabiegi przy użyciu toksyny botulinowej, która jest zawarta w różnych lekach. Toksyna botulinowa blokuje przekaźnictwo nerwowo-mięśniowe co powoduje rozluźnienie mięśnia i wygładzenie zmarszczek na okres od 3 do 6 miesięcy. Czas utrzymywania się efektu jest zależny od każdego pacjenta indywidualnie i wpływają na niego np. intensywność mimiki twarzy. Toksyna botulinowa wykorzystywana jest ponadto do leczenia m.i. bruksizmu, uśmiechu dziąsłowego, kurczu powiek, nadpotliwości.

Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu są choroby nerwowo-mięśniowe (np. miastenia gravis), aktywna choroba nowotworowa, choroby przewlekłe w okresie zaostrzenia, aktywne infekcje, ciąża i karmienie piersią, przyjmowanie niektórych leków (np. przeciwkrzepliwych)

Mezoterpia igłowa osoczem bogatopłytkowym (tzw. Wampirzy lifting) - w pełni naturalny zabieg biostymulatorem otrzymywanym bezpośrednio z krwi pacjenta. Wskazaniami do jego wykonania jest utrata napięcia, elastyczności oraz gęstości skóry, przebarwienia oraz zmarszczki mimiczne. Osocze bogatoplytkowe w naturalny sposób stymuluje skórę do regeneracji, aktywuje namnażanie fibroblastów i produkcję kolagenu, wspomaga proces leczenia po bardziej inwazyjnych zabiegach medycyny estetycznej. Ponadto osocze bogatoplytkowe wykorzystywane jest do zmniejszania widoczności blizn oraz do stymacji wzrostu włosów na owłosionej skórze głowy. Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym jest świetnym zabiegiem dla osób, które cenią sobie naturalny wygląd, obawiają się reakcji alergicznych po innych syntetycznych preparatach, oraz chcą przywrócić skórze świeży i odmłodzony wygląd po wakacjach.

Cennik >>

Godziny otwarcia:

Przychodnia jest czynna od poniedziałku do piątku
w godzinach:
8:00-18:00 - POZ
8.00-20.00 - Usługi komercyjne

Punkt Pobrań:

Od poniedziałku do piątku w godzinach:
8:00 - 11:00 - POZ + komercja
11:00 - 12:00 - Poradnia Leczenia Osteoporozy

Rejestracja ogólna:

+48 459 595 395

Gabinet Zabiegowy:

Od poniedziałku do piątku w godzinach:
13.00-18.00 - EKG, zastrzyki, holtery, próby wysiłkowe, realizacja programów profilaktycznych POZ i in.

Poradnia Dzieci Zdrowych i Punkt Szczepień:

Od poniedziałku do piątku w godzinach:
8.00-15.00.

Profilaktyka - Gabinet Pielęgniarki

Ostatnia środa miesiąca w godzinach 13.00-15.00. Obowiązują zapisy.

Lekarze

Formularz kontaktowy

Viamed
Viamed
Viamed
Viamed