ViaMed – nowoczesna placówka medyczna

Poradnia POZ

Lekarze rodzinni w ramach podstawowej opieki zdrowotnej oferują opiekę internistyczną (leczenie dorosłych) oraz pediatryczną (leczenie dzieci).

Nasi lekarze rodzinni oferują całościową opiekę nad pacjentem w każdym wieku. Dzięki specjalizacji posiadanej przez naszych lekarzy, możesz zgłosić się do tego samego lekarza zarówno własnymi problemami zdrowotnymi, jak i dziecka.

Nasi lekarze rodzinni posiadają wieloletnie doświadczenie w leczeniu zarówno dzieci jak i dorosłych, co gwarantuje wysoki standard opieki nad pacjentem. Dbamy o to, aby pacjent był nie tylko zadowolony z wizyty, ale również właściwie zdiagnozowany nie zaniedbując przy tym działań profilaktycznych. Konsultacje POZ w naszej placówce to Twój komfort i bezpieczeństwo.

Świadczenia POZ są refundowane z Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ). Jeśli chcesz zostać naszym pacjentem i masz prawa do świadczeń – wypełnij i złóż deklarację wyboru lekarza. W ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej możesz wybrać także pielęgniarkę i położną – to ostatnie dotyczy kobiet niezależnie od wieku, oraz nowonarodzonych dzieci. Pamiętaj, że dla każdego członka rodziny objętego ubezpieczeniem musi być wypełniona osobna deklaracja. Jeśli dziecko nie ma jeszcze nadanego numeru PESEL, możesz  podać numer jednego z rodziców Pamiętaj jednak, żeby w możliwie najkrótszym czasie zgłosić w Przychodni właściwy numer PESEL dziecka.