ViaMed – nowoczesna placówka medyczna

Poradnia otolaryngologiczna


Poradnia otolaryngologiczna Viamed oferuje specjalistyczną diagnostykę w obrębie szeroko pojętych schorzeń laryngologicznych, zarówno u dorosłych, jak i u dzieci. Wszelkie nieprawidłowości związane z okolicami nosa bądź nosogardła powinny zostać wykryte we wczesnym stadium, co pozwoli na sprawne usunięcie zaburzeń i umożliwi pacjentowi komfortowe funkcjonowanie na co dzień.

Nasz laryngolog, dzięki profesjonalnie przeprowadzonemu wywiadowi, postawi szybką i skuteczną diagnozę, przeprowadzi też niezbędne badania laryngologiczne.

Do poradni otolaryngologicznej zapraszamy pacjentów zmagających się z uciążliwym katarem, chorobami zatok, nawracającymi krwawieniami z nosa, przewlekłymi bólami głowy, chorobami gardła lub ucha, zaburzeniami równowagi i zawrotami głowy, a także problemami ze słuchem, szumem w uszach, uczuciem zatkanych uszu. Także przewlekłe nieżyty nosa oraz problemy z funkcjonowaniem zmysłu węchu, mogą wymagać konsultacji laryngologicznej. Zapraszamy też w przypadku utkwienia ciała obcego w nosie, uchu lub gardle.

Poradnia otolaryngologiczna Viamed świadczy także usługi z zakresu medycyny pracy.