ViaMed – nowoczesna placówka medyczna

Gabinet psychiatrii

Tempo współczesnego życia i towarzyszące mu problemy – z pracą, relacjami, życiem osobistym, a także podstawowym poczuciem bezpieczeństwa sprawiają, że coraz więcej osób potrzebuje pomocy psychiatrycznej. Nerwice, zaburzenia lękowe, zaburzenia snu, przewlekły stres, uzależnienia od alkoholu, leków i innych substancji psychoaktywnych stają się coraz powszechniejsze – te ostatnie są już ponadto poważnym problemem społecznym.

Jednocześnie rośnie świadomość na temat chorób psychicznych, takich jak depresja, choroba afektywna dwubiegunowa, schizofrenia – dziś nie wstydzimy się ich, tylko jak najszybciej staramy się znaleźć pomoc, dla siebie lub naszych najbliższych. Chorób psychicznych dotyczy bowiem ta sama zasada, co tych dręczących ciało – im szybciej chory otrzyma prawidłową diagnozę i odpowiednio dobrane leczenie, tym większa szansa na poprawę samopoczucia, dobrostan i powrót do zdrowia.

W gabinecie psychiatrii w przychodni Viamed pacjenci mogą liczyć na dokładną diagnostykę i indywidualnie dobraną terapię, także farmakologiczną. Nasi lekarze zapraszają osoby dorosłe zmagające się z depresją, schizofrenią, zaburzeniami afektywnymi, nerwicą, zaburzeniami lękowymi i emocjonalnymi, a także bezsennością i problemem uzależnień.