ViaMed – nowoczesna placówka medyczna

Chirurgia ogólna

  • Zabiegi chirurgiczne

W naszej poradni chirurgicznej uzyskają Państwo w pełni kompleksową opiekę. Zajmujemy się m.in. leczeniem zmian skórnych (włókniaki, pajączki naczyniowe, znamiona, brodawki, włókniaki inne). Wśród stosowanych metod należy wymienić tradycyjne leczenie za pomocą skalpela (wycięcie zmiany), przy użyciu lasera (diodowego i CO2), a także za pomocą obliteracji. Każda z tych metod ma swoje zalety. Nasz chirurg ustali wspólnie z pacjentem najlepszą metodę leczenia. Warto nadmienić, że leczenie chirurgiczne za pomocą lasera jest bardzo nowoczesną metodą przynoszącą najlepsze efekty i najmniej dolegliwości bólowych. Ponadto proces rekonwalescencji jest znacznie skrócony.

Oprócz usuwania zmian skórnych, mogą Państwo szukać pomocy u naszego chirurga w przypadku trudno gojących się, przewlekłych ran.

  • Żylaki odbytu, leczenie hemoroidów

Żylaki kończyn dolnych, żylaki odbytu (hemoroidy), należą obecnie do tzw. chorób cywilizacyjnych. Hemoroidy wydają się dla niektórych chorobą wstydliwą, dla naszych lekarzy jest to jednak choroba jak każda inna. Każdy pacjent będzie traktowany indywidualnie, mając zagwarantowaną indywidualną opiekę i intymność leczenia. Wszelkie problemy zdrowotne, w tym szczególnie hemoroidy, należy leczyć szybko i skutecznie, zanim nastąpią powikłania – w ich przypadku leczenie może być dłuższe i bardziej uciążliwe. Nasz lekarz pomoże w przypadku wielu dolegliwości proktologicznych, takich jak guzki krwawnicze, szczeliny odbytu czy przetoki.

  • Diagnostyka i leczenie chorób przewodu pokarmowego

Do naszego lekarza mogą Państwo zwrócić się także z wszelkimi problemami związanymi z funkcjonowaniem przewodu pokarmowego, takimi jak bóle brzucha, choroba wrzodowa, choroba uchyłkowa jelita grubego, kamica pęcherzyka żółciowego.