Chirurgia ogólna

  • Zabiegi chirurgiczne

W naszej poradni chirurgicznej uzyskają Państwo w pełni kompleksową opiekę. Zajmujemy się nie tylko leczeniem zmian skórnych (włókniaki, pajączki naczyniowe, znamiona, brodawki, włókniaki inne), ale także wykonujemy zabiegi naczyniowe. Wśród stosowanych metod należy wymienić tradycyjne leczenie za pomocą skalpela (wycięcie zmiany), przy użyciu lasera (diodowego i CO2), a także za pomocą obliteracji. Każda z tych metod ma swoje zalety. Nasz chirurg plastyczny, ustali wspólnie z pacjentem najlepszą metodę leczenia. Warto nadmienić, że leczenie chirurgiczne za pomocą lasera jest bardzo nowoczesną metoda przynosząca najlepsze efekty i najmniej dolegliwości bólowych. Ponadto proces rekonwalescencji jest znacznie skrócony.

  • Żylaki kończyn dolnych, żylaki odbytu, leczenie hemoroidów

Żylaki kończyn dolnych, żylaki odbytu (hemoroidy), należą obecnie do tzw. chorób cywilizacyjnych. Hemoroidy wydają się dla niektórych chorobą wstydliwą, dla naszych lekarzy jest to jednak choroba jak każda inna, a każdy pacjent będzie traktowany indywidualnie, mając zagwarantowaną indywidualną opiekę, a intymność leczenia jest przez nasz zagwarantowana. Wszelkie problemy zdrowotne, w tym szczególnie hemoroidy, należy leczyć szybko i skutecznie, zanim nastąpią powikłanie, a leczenie może być wtedy dłuższe i bardziej uciążliwe.

Jeśli masz zaawansowane problemy z naczyniami, nasz specjalista chirurg naczyniowy, zaoferuje Tobie najdogodniejszy sposób leczenia. Zaawansowanie zmian oceni za pomocą badania usg doppler.