www.optimumzdrowia.pl

Poniżej kilka słów od naszej dietetyk i doradcy żywieniowej. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie:

www.optimumzdrowia.pl

Właściwe przygotowanie do pierwszej wizyty jest o tyle istotne, że znacząco przyspieszy analizę nawyków żywieniowych i pomoże w sprawnym opracowaniu dopasowanej diety. Poniżej klika zdań od naszej dietetyk.


Witam Państwa,

nazywam się Magdalena Konowrocka prowadzę gabinet doradztwa żywieniowego i dietetycznego oraz zajęcia dla dzieci i młodzieży odnośnie zdrowego trybu życia, zajęcia odbywają się na terenie placówek oświatowych przedszkolnych i szkolnych. Głównym założeniem mojej poradni jest zmiana nawyków żywieniowych dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Pokazanie jak ważna jest dla każdego z nas zdrowa i zbilansowana dieta, dedykowana indywidualnemu Pacjentowi. Celem mojej działalności jest nie tylko zmiana nawyków żywieniowych i utrata zbędnych kilogramów, ale także doradztwo żywieniowe i dietetyczne w różnych chorobach cywilizacyjnych takich jak nadwaga, otyłość, cukrzyca, nadciśnienie tętnicze a także choroby tarczycy, zespół policystycznych jajników, dna moczanowa, depresja i wiele innych jednostek chorobowych.  Pacjenci otrzymają  fachową pomoc merytoryczną na wysokim poziomie. Wsparcie we wdrażaniu w życie indywidualnego planu żywieniowego oraz motywację do działania zarówno w trakcie samej kuracji, jak i w następującym po niej okresie stabilizacji w celu utrzymania prawidłowych nawyków żywieniowych. 

Jestem absolwentem studiów podyplomowe na WUM na kierunku „Dietetyka w  choroby wewnętrznych i metabolicznych”, studiowałam w Instytut Żywienia i Żywności „Poradnictwo dietetyczne – postępy w żywieniu człowieka”. Celem dalszego rozwoju biorę udział w licznych konferencjach i wydarzeniach związanych z tematyką mojego zawodu. Aby móc współpracować z placówkami oświatowymi takimi jak przedszkola i szkoły (wymogi prawne oświatowe) ukończyłam studia podyplomowe w Wyższej Szkole Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych na kierunkach „Przygotowanie pedagogiczne” i „Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna”

pozdrawiam,

Magdalena Konowrocka

wróć