mgr inż. Sławomir Kijewski

Absolwent Wydziału Żywności i Żywienia Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Waszawie oraz Wydziału Nauk o Żywności Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

Studia magisterskie ukończył pracą dotyczącą wpływu czynników żywieniowych na lipemię poposiłkową. Dzięki praktyce klinicznej w Polsce i zagranicą oraz studiom dietetycznym, posiada wiedzę z zakresu prawidłowego żywienia człowieka zdrowego jak i chorującego na choroby metaboliczne i cywilizacyjne (cukrzyca, nadciśnienie, otyłość, miażdżyca, zawały serca, alergie, nowotwory). W szczególności, specjalizuje się w chorobach metabolicznych, dietozależnych i nowotworowych. Cały czas poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w konferencjach dotyczących żywienia człowieka chorego i zdrowego oraz problematyki chorób dietozależnych.

Ukończył również prestiżową Szkołę Masażu "Medikon" w Warszawie zdobywając certyfikaty I i II stopnia. Dzięki praktyce, którą odbył w Australii, zdobył umiejętności praktyczne wykonywania masaży klasycznych, leczniczych, relaksacyjnych, drenażu limfatycznego i innych.

Czas wolny spędza na gotowaniu i opracowywaniu nowych przepisów kulinarnych, jeździ na rowerze, czyta książki przygodowe (uwielbia Pratchett'a).

wróć